CENTRÁLA
PRO SPRÁVU DAT
V CENTRU REPUBLIKY

O společnosti Atis Jihlava, spol. s r. o.

Jsme úspěšná, dynamicky se rozvíjející a ryze česká společnost působící na trhu od již roku 1994. V průběhu dvacetiletého období docházelo postupně k expanzi našich aktivit od hostinské, obchodní, servisní a zprostředkovatelské činnosti k aktivitám v oblasti řízení podniků. Dlouhodobě působíme v celé České republice a spolupracujeme s desítkami dalších firem malého a středního rozsahu. Mnohaletá intenzivní spolupráce s tak vysokým počtem různorodých společností nás postupně vedla k poskytování služeb v oblasti řízení podniků, a to nejen v oblasti managementu, ale i v oblasti ekonomické, administrativní a v oblasti krizového řízení. Zabýváme se eliminací rizik i řešení konkrétních akutních situací při řízení firem našich obchodních partnerů.

Vzhledem k neustálému rozvoji a rozšiřování využití moderních informačních technologií v každodenní podnikatelské praxi se zabýváme také jejich efektivním využitím při každodenním řízení firem. Uvědomujeme si nutnost efektivní správy, využití, aktualizace i toku dat v každé společnosti a stále většího důrazu kladeného na vnější prezentaci každé obchodní společnosti v prostoru internetu a na sociálních sítích. Připravujeme velké rozšíření našich aktivit v oblasti moderních IT technologíí včetně zřízení a provozu moderní centrály pro správu dat v Jihlavě jako geografickém centru České republiky a výrazného rozšíření našich informačních, poradenských i vzdělávacích aktivit v oblasti IT a moderního řízení podniků.

Uvědomujeme si též společenskou odpovědnost naší společnosti a dlouhodobě se věnujeme veřejně prospěšným aktivitám a podpoře kulturních a sportovních aktivit v Jihlavě.

04.07.2015

Zahájili jsme přípravu pro vznik Centrály správy dat v Jihlavě.


18.06.2015

Naše společnost před dvaceti lety začínala hostinskou činností, a tak zůstáváme aktivní i v této oblasti a připravujeme také výstavbu a provoz restauračního minipivovaru ve vl...


09.06.2015

Chcete být úspěšnější, ziskovější? Poradíme vám! Organizujeme nový vzdělávací a poradenský program, který vám pomůže k rozvoji vaší firmy. ...


evropská unieevropský sociální fondkraj Vysočina ATIS Jihlava spol. s r.o. Ohradní 1421/63a
140 00, Praha - Michle

tel.: +420 567 123 456
e-mail: atis@atis-jihlava.cz