CENTRÁLA
PRO SPRÁVU DAT
V CENTRU REPUBLIKY
04.07.2015
04
07
2015

Příprava Centrály pro správu dat v Jihlavě zahájena

Zahájili jsme přípravu pro vznik Centrály správy dat v Jihlavě.

Připravujeme řadu služeb pro malé a střední firmy z celé ČR, které zvýší jejich efektivnost a ziskovost. „Uvědomujeme si, jak je čím dál důležitější, jakým způsobem v každé, i sebemenší firmě, nakládáme s daty a jak máme zabezpečenou jejich ochranu. Data jsou jednou z hlavní součástí know how firmy a přijít o ně může být velmi rizikové pro každou společnost. Rádi svými zkušenostmi přispějeme k tomu, abychom těmto rizikům zabránili“, řekl pan Drahoslav Roubíček, jednatel společnosti ATIS Jihlava, spol. s r.o.

18.06.2015
18
06
2015

Připravujeme výstavbu a provoz restauračního minipivovaru v centru Jihlavy

Naše společnost před dvaceti lety začínala hostinskou činností, a tak zůstáváme aktivní i v této oblasti a připravujeme také výstavbu a provoz restauračního minipivovaru ve vlastních prostorách v historickém centru Jihlavy.

Naše společnost před dvaceti lety začínala hostinskou činností, a tak zůstáváme aktivní i v této oblasti a připravujeme také výstavbu a provoz restauračního minipivovaru ve vlastních prostorách v historickém centru Jihlavy. Technologie výroby piva bude instalována s maximálním využitím OZE a bude odpovídat nejvyšším známým požadavkům na minimalizaci odpadu a energetických nákladů na jednotku produkce. Kapacita bude cca 120-150 tis. l/rok. Výroba piva bude dvoufázová pro zachování klasického charakteru českého piva. 

09.06.2015
09
06
2015

Společnost ATIS Jihlava, spol. s r.o. rozšiřuje aktivity v zvyšování ziskovosti firem

Chcete být úspěšnější, ziskovější? Poradíme vám! Organizujeme nový vzdělávací a poradenský program, který vám pomůže k rozvoji vaší firmy.

Několik pečlivě sestavených intenzivních školení, nabitých praktickým know-how, po kterých dokážete znásobit tržby, dlouhodobě navyšovat návštěvnost i odhalovat slabá místa svého podnikání. Jsme zaměřeni na praxi - školíme jen to, co se prokazatelně vyplácí a s čím máme dlouhodobé zkušenosti. Vždy s osobním přístupem a v malých skupinkách s limitovaným počtem účastníků. Součástí programu je průběžné poradenství a konzultace, včetně on-line konzultací a služeb externích specialistů.

04.07.2015

Zahájili jsme přípravu pro vznik Centrály správy dat v Jihlavě.


18.06.2015

Naše společnost před dvaceti lety začínala hostinskou činností, a tak zůstáváme aktivní i v této oblasti a připravujeme také výstavbu a provoz restauračního minipivovaru ve vl...


09.06.2015

Chcete být úspěšnější, ziskovější? Poradíme vám! Organizujeme nový vzdělávací a poradenský program, který vám pomůže k rozvoji vaší firmy. ...


evropská unieevropský sociální fondkraj Vysočina ATIS Jihlava spol. s r.o. Ohradní 1421/63a
140 00, Praha - Michle

tel.: +420 567 123 456
e-mail: atis@atis-jihlava.cz